Ładowanie...

Aktualnoci

LKS Nędza 2:0 (1:0) Czarni Gorzyce

• autor: Karol.7, 2012-11-11 21:25

W ostatnim meczu rundy jesiennej okazaliśmy się gorsi od zespołu z Nędzy, przegrywając na tragicznym i niezbyt nadającym się do gry boisku 2:0 z drużyną gospodarzy.

Więcej po rozwinięciu

Praktycznie przez cały mecz gra obu drużyn polegała na wybijaniu piłki na napastników, bo boisko na jakim rozgrywany był mecz ciężko nazwać sprzyjającym do gry w piłkę nożną. Stąd też na boisku wiele przypadku, przykład: bramka Nędzy w pierwszej połowie na 1:0, wynikła z zamieszania w polu karnym, jeden z graczy Nędzy uderzył z pierwszej piłki na bramkę i tak prowadzenie objęli gospodarze.

Zdjęcie boiska (?), na którym mieliśmy zaszczyt grać.

Druga połowa to przewaga Czarnych i zaciekła obrona Nędzy przez większą część meczu. Niestety po jednej z akcji Nędza wyprowadziła "kontrę" (właściwie wybicie piłki w przód), gdzie przejął ją napastnik i w sytuacji w jakiej się znalazł skierował piłkę do siatki. Mimo naszych dalszych prób mecz zakończył się wynikiem 2:0, a do samego końca na boisku panowała agresywna gra, co na swojej głowie odczuł jeden z naszych zawodników. :)

Skład:
Marek Walasek; Dawid Siedlaczek, Rafał Hernik, Krzysztof Popek, Karol Jurzyca (c); Marek Macura, Krzysztof Warło, Patryk Panic, Błażej Gabryszewski; Mateusz Michel, Dawid Weideman.

-------------------------------------------------

Ligę kończymy na miejscu 7, co przy założeniu przed sezonem (górna połowa tabeli) nie jest wynikiem tragicznym. Poza tym, trzeba też zaznaczyć, że przy takiej frekwencji na meczach jaką w tej rundzie wykazaliśmy (11-13 osób) wynik i tak jest w miarę przyzwoity. Co prawda wygraliśmy tylko trzy mecze, ale większą część dobrych drużyn podejmowaliśmy na wyjazdach. Z tego miejsca trzeba też podziękować kibicom, którzy licznie stawiali się na naszych meczach w Gorzycach, a także tym, którzy jeździli za nami na wyjazdowe mecze. Do kolejnego meczu pozostało 146 dni, więc jest sporo czasu by do wiosennej rundy przystąpić w lepszej formie i składzie. Oby przyszła runda, jak w poprzednim sezonie była dla nas lepsza.