Ładowanie...

Aktualności

Derby gminy dla Gorzyc! + video

• autor: Karol.7, 2013-05-25 13:47

Bez trenera i z jednym rezerwowym zawodnikiem udało nam się wygrać w derbach z Rogowem. Mecz rozgrywany był na boisku w Bełsznicy, a wszystkie bramki spotkania padły w pierwszej części meczu. Dla naszej drużyny trafiali Tomasz Grzywacz i Karol Jurzyca.

Więcej po rozwinięciu

Pierwsza bramka w spotkaniu padła w 10. minucie. Piłkę do Tomasza Grzywacza zagrał ze skrzydła Marek Macura i ten pierwszy nie miał problemu z wykończeniem akcji. Pięć minut później było już 1:1. Gola strzałem zza pola karnego w krótki róg bramki zdobył napastnik Rogowa - Przemysław Rymer. Goście ponownie wyszli na prowadzenie po tym, jak sędzia zadecydował o przyznaniu rzutu wolnego pośredniego w polu karnym. Piłkę podał Patryk Panic, a do siatki trafił Karol Jurzyca.

Do końca spotkania Rogów był drużyną prowadzącą grę i przeważającą. Jednak dobrze zorganizowana obrona i konsekwentne oddalanie zagrożenia spowodowało, że trzy punkty zdobyli Czarni. W końcówce spotkania z kontrą wyszedł Marek Macura, ale na linii strzału znalazł się obrońca Rogowa.

KS Przyszłość Rogów 1:2 (1:2) LKS Czarni Gorzyce
0:1 Tomasz Grzywacz 10'
1:1 Przemysław Rymer 15'
1:2 Karol Jurzyca 28'

LKS Czarni Gorzyce: Marek Walasek - Sebastian Sikora, Marcin Paszenda, Dawid Siedlaczek, Błażej Gabryszewski - Marek Macura, Dawid Klepacki, Patryk Panic, Karol Jurzyca (C) - Tomasz Grzywacz, Mateusz Michel (Dawid Weideman 78').

KS Przyszłość Rogów: Rafał Piprek - Ciuberek Radosław (C), Robert Hałacz, Paweł Wojtala, Patryk Pietrasz - Rafał Tront, Dawid Kuczera, Jarosław Hałacz (Adrian Katryniok 75'), Paweł Lenard - Joachim Waszek, Rymer Przemysław (Kamil Kucza 60')

Sędzia: Rafał Koterba.