Ładowanie...

Aktualności

Czarni Gorzyce 4:5 (0:2) LKS Nędza

• autor: Karol.7, 2013-06-05 14:47

Przedostatni mecz w lidze w sezonie 2012/2013 Czarni przegrali w stosunku 4:5 z wyżej sklasyfikowaną drużyną LKSu Nędza. Decydująca o losach meczu bramka padła dosłownie na kilka chwil przed zakończeniem spotkania.

Więcej po rozwinięciu.

Pierwszą połowę wygrali goście w stosunku 0:2. Pierwsza bramka padła po kapitalnym uderzeniu z rzutu wolnego, natomiast druga była dziełem przypadku, gdyż piłka po jednym ze strzałów zatrzymała się w kałuży, pierwszy dobił ją zawodnik z Nędzy.

Mimo wyniku aż 1:4 w drugiej połowie Czarni zdołali wyrównać na kilka minut przed końcem meczu. Wszystkie cztery bramki w meczu zdobył dla Czarnych Patryk Panic. Jedna z nich padła po rzucie karnym, dwie po uderzeniach z rzutów wolnych i jedna z ostrego kąta z akcji. Jednakże to nie wystarczyło żeby wygrać, ponieważ w ostatnich momentach meczu Nędza wykorzystała rzut karny na 4:5.

Bramki: Patryk Panic x4

Skład: Walasek - Paszenda, Popek, Siedlaczek, Gabryszewski - Sikora, Panic, Klepacki, Jurzyca (c) - Macura, Grzywacz